Bestuur en vrijwilligers

De organisatie van SJO bestaat uit het bestuur, vrijwilligers en medewerkers in tijdelijke of vaste dienst. Informatie over onze medewerkers kunt u op de pagina trainers vinden.

Bestuur

Voorzitter Richard Snippe voorzitter@judosportoost.nl
Secretaris  Functie is vacant secretaris@judosportoost.nl
Penningmeester Benno Kuipers penningmeester@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Jan Heitink jan.heitink@judosportoost.nl

Vrijwilligers

Financiële administratie Rianna Snippe administratie@judosportoost.nl
Administratie Li-Hong Lou clubadministratie@judosportoost.nl
Wedstrijdsecretariaat Kim Mannebeek wedstrijdsecretariaat@judosportoost.nl
Sponsorcoördinator Functie is vacant sponsoring@judosportoost.nl
Activiteiten commissie Saskia Kleinhout activiteitencommissie@judosportoost.nl
Website Marco Hesselink website@judosportoost.nl
Mediacontact Miranda Smit redactie@judosportoost.nl
Vanentoernooi Klaas Magrië klaas@judosportoost.nl
Vertrouwenspersoon Hanny Toebes 06-40513991

(club) Scheidsrechters

Niveau 4 (national) Tim Altena
Niveau 3A Maarten Barneveld
Jorn Barneveld
Kay Magrië
Petros Reijnders
Niveau 2 Iza Barneveld
Ivar van den Bos
Kion van den Bos
Tom Masselink

Neem contact op