Loading...
Bestuur en vrijwilligers2018-10-19T12:48:11+00:00

Bestuur en vrijwilligers

De organisatie van SJO bestaat uit het bestuur, vrijwilligers en medewerkers in tijdelijke of vaste dienst. Informatie over onze medewerkers kunt u op de pagina trainers vinden.

Bestuur

Voorzitter Richard Snippe voorzitter@judosportoost.nl
Secretaris André Kleinhout secretaris@judosportoost.nl
Penningmeester Anja de Voer penningmeester@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Klaas Magrië klaas@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Tessa Pot sponsoring@judosportoost.nl

 

Vrijwilligers

Financiële administratie Rianna Snippe administratie@judosportoost.nl
  Anja de Voer penningmeester@judosportoost.nl
Administratie Li-Hong Lou clubadministratie@judosportoost.nl
Wedstrijdsecretariaat Jermain Taylor wedstrijdsecretariaat@judosportoost.nl
Sponsorcoördinator Tessa Pot sponsoring@judosportoost.nl
Activiteiten commissie Manon Littouw activiteitencommissie@judosportoost.nl
    manon@judosportoost.nl
Website berichten Marijke Bouwhuis redactie@judosportoost.nl
Website ICT Marco Hesselink redactie@judosportoost.nl
Mediacontact Marike Meijer redactie@judosportoost.nl
Vertrouwenspersoon Hanny Toebes 06-40513991

 

(club) Scheidsrechters

Niveau 4 (national) Tim Altena
Niveau 3A Maarten Barneveld
  Jorn Barneveld
  Kay Magrië
  Petros Reijnders
Niveau 2 Iza Barneveld
  Ivar van den Bos
  Kion van den Bos
  Tom Masselink

Neem contact op