Toernooi agenda

September

06-09-2017 - Selectie bijeenkomst – Enschede (S)

23-09-2017 - Veendammer toernooi – Veendam (R/W/S)

30-09-2017 - 01-09-2017 - Warsaw Open – Warsaw (Polen) (W/S)

October

07-10-2017 - Anbergen toernooi – Hardenberg (R/W)

07-10-2017 - Team toernooi U12,U15 – Markelo (R/W)

14-10-2017 - Drentse Open – Emmen (W/S)

21-10-2017 - 22-10-2017 - Dutch Open teams – Groningen (R/W/S)

23-10-2017 - 25-10-2017 - SJO Judo 3 daagse – Enschede (R)

28-10-2017 - Herfts toernooi(JPT) Borne (R/W/S)

November

04-11-2017 - Theo Meijer teams Leusden (W/S)

11-11-2017 - 12-11-2017 - Residentie toernooi DenHaag (W/S)

18-11-2017 - 19-11-2017 - Adler Cup – Frankfurt(DE) (W/S)

25-11-2017 - SJO Vanentoernooi 2 – Enschede (R)

December

02-12-2017 - Opstap toernooi (Sint) – Markelo (R)

02-12-2017 - Kings Cup – Burgum (R/W/S)

09-12-2017 - NK Teams U18 – Almelo (W/S)

16-12-2017 - Dan Examens – Markelo (K)

16-12-2017 - 17-12-2017 - Topjudo Haarlemmermeer – Hoofdorp (W/S)

16-12-2017 - 17-12-2017 - Kerst toernooi – Hoogeveen (R/W)

27-12-2017 - 30-12-2017 - TS Budokan – Hoogvliet (W/S)

January

13-01-2018 - Winter toernooi – Dedemsvaart (R/W/S)

13-01-2018 - 14-01-2018 - Espoir – Eindhoven (W/S)

20-01-2018 - Opstap toernooi – Markelo (R)

20-01-2018 - Opstap toernooi – Markelo

27-01-2018 - Nationale RTC -15 trainingsdag – Papendal

27-01-2018 - Nationale Mix Team (U18) – Heerenveen

February

03-02-2018 - CrocodilesCup – Osnabrück (DE)

10-02-2018 - Budodag Oost Nederland – Markelo

17-02-2018 - DK – U18 – Markelo (W/S)

24-02-2018 - Selectie trainingsdag – Enschede

March

03-03-2018 - NK – U21 – Almere (W/S)

03-03-2018 - SJO/JPT jeugdtoernooi

10-03-2018 - NK – U18 – Tilburg (K)

17-03-2018 - DK – U15 – Markelo (W/S)

23-03-2018 - 25-03-2018 - Bremen Masters – Bremen (DE)

24-03-2018 - 25-03-2018 - ThüringaCup – Erfurt (DE)

24-03-2018 - Tachi Beilen judotoernooi – Beilen

30-03-2018 - 02-04-2018 - Copenhagen open – Kopenhagen (DK)

31-03-2018 - Nationale Budodag – Papendal (all)

April

07-04-2018 - NK – U15 – Leek (K)

07-04-2018 - 08-04-2018 - EuropaCup Cadets – Berlijn (DE)

14-04-2018 - DK – U12 – Markelo (R/W/S)

15-04-2018 - Berlicum open – St.Michielgestel

21-04-2018 - Open Capellse – Cappelle a/d IJssel

21-04-2018 - 22-04-2018 - EuropaCup Cadets – Teplice(CZ)

May

05-05-2018 - 06-05-2018 - EuropaCup Cadets – Cluj(RO)

12-05-2018 - Lente toernooi – Wehl

12-05-2018 - 13-05-2018 - Houvast toernooi – Mierlo

19-05-2018 - 20-05-2018 - Kaizen toernooi – Echt

26-05-2018 - DK – Teams (12,15) – Markelo (U)

June

02-06-2018 - 03-06-2018 - Int. Venray toernooi – Venray

02-06-2018 - Heide toernooi – Ede

09-06-2018 - SJO/JPT jeugdtoernooi

16-06-2018 - NK-Teams U12/U15 – ntb

23-06-2018 - Dan Examens – Markelo

28-06-2018 - 01-07-2018 - EK – Cadets – Sarajevo

July

06-07-2018 - 07-07-2018 - SJO Clubdag – Enschede