Bestuur en vrijwilligers

Bestuur en vrijwilligers
De organisatie van SJO bestaat uit het bestuur, vrijwilligers en medewerkers in tijdelijke of vaste dienst. Informatie over onze medewerkers kunt u op de pagina trainers vinden.

Bestuur

Voorzitter a.i. Richard Snippe voorzitter@judosportoost.nl
Secretaris a.i. André Kleinhout secretaris@judosportoost.nl
Penningmeester a.i. Anja de Voer penningmeester@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Klaas Magrië klaas@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Vacant

Vrijwilligers

Financiele administratie Rianna Snippe administratie@judosportoost.nl
Anja de Voer penningmeester@judosportoost.nl
Ledenadministratie Li-Hong Lou ledenadministratie@judosportoost.nl
Wedstrijdsecretariaat Jermain Taylor wedstrijdsecretariaat@judosportoost.nl
Sponsorcoördinator Vacant sponsoring@judosportoost.nl
Activiteiten commissie Maria Poppinghaus activiteitencommissie@judosportoost.nl
Manon Littouw manon@judosportoost.nl
Website beheer Marijke Bouwhuis redactie@judosportoost.nl
Website ICT Marco Hesselink redactie@judosportoost.nl
Mediacontact Marike Meijer redactie@judosportoost.nl
Vertrouwenspersoon Hanny Toebes 06-40513991

(club) Scheidsrechters

Niveau 4 (national) Tim Altena
Niveau 3A Maarten Barneveld
Jorn Barneveld
Kay Magrië
Petros Reijnders
Niveau 2 Iza Barneveld
Ivar van den Bos
Kion van den Bos
Tom Masselink