Bestuur en vrijwilligers

Bestuur en vrijwilligers
De organisatie van SJO bestaat uit het bestuur, vrijwilligers en medewerkers in tijdelijke of vaste dienst. Informatie over onze medewerkers kunt u op de pagina trainers vinden.

Bestuur

Voorzitter Maarten Barneveld voorzitter@judosportoost.nl
Secretaris Li-Hong Lou secretaris@judosportoost.nl
Penningmeester Anja de Voer penningmeester@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Klaas Magrië klaas@judosportoost.nl
Algemeen bestuurslid Richard Snippe richard@judosportoost.nl

Vrijwilligers

Ledenadministratie Rianna Snippe ledenadministratie@judosportoost.nl
Wedstrijdsecretariaat Jermain Taylor wedstrijdsecretariaat@judosportoost.nl
Sponsorcoördinator Richard Snippe sponsoring@judosportoost.nl
Activiteiten commissie Maria Poppinghaus activiteitencommissie@judosportoost.nl
Manon Littouw manon@judosportoost.nl
Ondersteuning selectie Jenny Snippe jenny@judosportoost.nl
Website beheer Marijke Bouwhuis redactie@judosportoost.nl
Marike Meijer redactie@judosportoost.nl
Vertrouwenspersoon Hanny Toebes 06-40513991

(club) Scheidsrechters

Binnen SJO zijn meerdere judoka’s opgeleid tot (club)scheidsrechter. Binnenkort volgt meer informatie.